Lód łuskowy

loading...
  Opis
  Technologia
  Zastosowanie

Dzięki zawartości wody poniżej 2%, jest bardzo twardy i suchy, stanowiąc najzimniejszą formę lodu. Powstaje z nieregularnych kawałków o różnej grubości, którą można ustawić między 1 a 2 mm.

Idealny do procesów przemysłowych, na ekspozycję ryb i owoców morza oraz do transportu łatwo psujących się produktów, jak również do optymalizacji temperatury ciasta.
Wszechstronny, formujący się w różne kształty, topi się bardzo wolno utrzymując maksymalną świeżość żywności. 

Lód łuskowy typu Scale powstaje w wytwornicach lodu wyposażonych w obracający się parownik w kształcie bębna, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Warstwa lodu wytworzonego na bębnie zeskrobywana jest przez tzw. skrobak, a lód łamany jest na nieregularne kawałki wyglądem przypominające szkło. Lód formowany jest w temperaturze między -6 a -12 stopni Celsjusza.


Podkategorie

Przemysłowe wytwornice lodu łuskowego.Rodzaj lodu: lód łuskowy o zawartości wody 2%. Poziomy, obracający się parownik ze stali nierdzewnej: wieloletnia wytrzymałość. Możliwość...

92-333 Łódź ul. Wydawnicza 17A

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 42 678 08 63